Bize Ulaşın

+90 (532) 459 99 35

Bizimle Tanışın!

HAKKIMIZDA

Çiftçi Grup, 1973 yılında Salim Çiftçi tarafından Arçelik ve Aygaz bayiliği alınarak aktif ticari hayatına başlamıştır. Kendisini tarım, hayvancılık ve sonrasında kasap sektöründe de geliştiren grup, Sini Köşk Restaurant ile birlikte bu birikimlerini müşterilerle en lezzetli şekilde buluşturmaya başlamıştır.

İnşaat sektöründe kat karşılığı arsa üretimi ile başlayarak sağlamlığı sayesinde güven kazanan marka, 16 dönümlük arsasında 5 blok / 40 bin metrekarelik inşaat alanına sahiptir. Akaryakıt alanında ise Çiftçi Petrol ve Buca Petrol bayilerini en son teknolojiyi kullanarak kurmuştur. Akaryakıt, inşaat, gıda, tarım, hayvancılık ve enerji kaynakları alanlarında ilerlemekte olan Çiftçi Grup, sektörün öncüleri ile birlikte çalışmaktadır.

ÇİFTÇİ YAPI HAKKINDA

ŞİRKETLERİMİZ

Çiftçi Grup çatısı altındaki şirketler;

Çiftçi Twins
Çiftçi Residence
Çiftçi Suite
Çiftçi Petrol
Buca Petrol
Sini Köşk Restaurant
Buca Pür Su
Buca Aygaz

0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Proje
0 +
Çalışan

GRUP YATIRIMLARIMIZ

Vizyonumuz

1973 yılından bu yana enerji, inşaat, tarım ve hayvancılık, akaryakıt ve gıda gibi sektörlerde uzmanlaşan Çiftçi Grup olarak vizyonumuz sektöründe marka itibarı yüksek, teknoloji ve inovasyonu en iyi şekilde kullanan öncü marka haline gelmektir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yatırımlarımızı daima sürdürerek, sektöre yön veren güvenilir, kaliteli, teknolojik alt yapılı ve topluma fayda sağlayan hizmetler sunmak.

SEKTÖRLERİMİZ

İNŞAAT SEKTÖRÜ

İNŞAAT SEKTÖRÜ

GIDA SEKTÖRÜ

GIDA SEKTÖRÜ

PETROL SEKTÖRÜ

PETROL SEKTÖRÜ

Videoyu oynat

Yeni Projemiz

ÇİFTÇİ TWINS İLE TANIŞIN!

Yenilikçi bakış açımız, sektörel üstün deneyimimiz ile her geçen yıl projelerimize bir yenisini daha eklemeye tüm azmimiz ile devam edeceğiz..

YENİ PROJELERİMİZDE YERİNİZİ AYIRTMAK İÇİN BİZE ULAŞIN!

RANDEVU PLANLA